Dünyanın lider müşteri ve deneyim yönetimi dış kaynak hizmet sağlayıcısı Teleperformance olarak, 40 yılı aşkın süredir dünyanın en başarılı şirketlerini müşterileriyle buluşturuyoruz.

Teleperformance ile müşteri memnuniyetinizi artırmanız, satış hacminizi büyütmeniz ve iş sürekliliği risklerinizi minimize etmeniz mümkün!

Gücümüz Teknoloji, Odağımız İnsan

DNA Yeni

Sektöre Yön Veren Vizyon ve Yetkinlik | Dışkaynak Titanı

Everest Group, Teleperformance'ı "dışkaynak titanı" olarak tanımlamaktadır.

Global Araştırmalarda, Dış Kaynak Hizmetler ve Müşteri Deneyimi Yönetiminde fark yaratan çalışma modellerimizle Dünya Lideriyiz.

Everest New1

Teleperformance Türkiye

Türkiye'de İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir, Uşak, ve Diyarbakır’da konumlanan 7 kampüsümüzde 150’den fazla markamızın bütünleşik çok kanallı müşteri deneyimi yönetimi ihtiyaçlarını 8.500+ etkileşim uzmanından oluşan ekibimizle Türkçe’nin yanı sıra başta Almanca, İngilizce, Felemenkçe ve Arapça olmak üzere 20 dilde karşılıyoruz. 

Türkiye’de çok dilli hizmet sunan müşteri deneyim merkezleri içinde lider konumdayız.

Recog 360X640

We are trusted with billions of unique interactions worldwide.

Our team of interaction experts connects the biggest and most respected brands on the planet with their customers, always making sure that each interaction matters.

I consent to receive relevant industry news, analyst reports, white papers, case studies, and product information from Teleperformance (TP). TP will never share or sell your information to third parties. See TP's Privacy Policy. Manage your communication preferences here.